Nawigacja

REGULAMIN REKRUTACJI Oświadczenie rodziców Oświadczenie 2 Deklaracja uczestnictwa w projekcie Deklaracja uczestnictwa w projekcie 2 Zgoda Oświadczenie rodzica

ERASMUS

Oświadczenie rodziców

OŚWIADCZENIE

Rodziców/opiekunów prawnych w sprawie zgody na udział dziecka w projekcie Programu Erasmus+ Akcja2: Partnerstwa Strategiczne-Współpraca Szkół i przetwarzanie jego danych osobowych.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka .......................................................................... imię i nazwisko ucznia/uczennicy klasy .............................. Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prokowie w projekcie ERASMUS +.

…………………………….                                                                 …………………………….

Data i podpis matki                                                                               Data i podpis ojca

Przyjmuję do wiadomości, że zdjęcia, filmy i inne nagrania dotyczące uczniów biorących udział w projekcie mogą być wykorzystywane przez szkoły partnerskie i/lub ich Narodowe Agencje w materiałach promocyjnych. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie, publikowanie i/lub powielanie fragmentów wywiadów, listów, obrazów oraz nagrań dźwiękowych mojego dziecka przez szkołę macierzystą, szkoły partnerskie i ich Narodowe Agencje podczas jego udziału w projekcie.

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prokowie
  • 058 681-18-91